Doprava a platba

  • Osobní odběr

Osobní odběr objednaného zboží je možný po předchozí domluvě (tel.: 776 333 158; e-mail: jana@mertovi.cz nebo info@meja.cz na adrese sídla společnosti MEJA, a.s., Karlštejnská 73, Tachlovice. V tomto případě je nutné zboží předem uhradit na účet (2600059558/2010)

  • Česká pošta - Doporučený balíček

Menší balíčky (do 1 kg celkové hmotnosti) Vám mohu zaslat pouze jako Doporučený balíček. Při platbě předem je jeho cena 119 Kč. Balíček odešlu ihned nebo následující pracovní den po připsání celkové částky na účet.

  • Česká pošta - Balík Na poštu

Při platbě předem na účet zaplatíte 129 Kč. Balík odesílám po převedení celé částky na účet (podle banky obvykle trvá 1 - 2 dny), obvykle obratem nebo následující pracovní den.

  • Česká pošta - Balík Do ruky

Zvolíte-li službu Balík Do ruky, zaplatíte k ceně objednaného zboží 139 Kč při platbě předem na účet, balík bude odeslán po připsání částky na účet ihned nebo následující pracovní den.

  • Zásilkovna

Za dopravu prostřednictvím Zásilkovny zaplatíte k ceně objednaného zboží 89 Kč, zvolíte-li  platbu předem. Zboží bude odeslíno ihned nebo následující pracovní den po připsání celé částky na účet.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.