• 1 z 8
 

LITSEA CUBEBA S MEDUŇKOU - Mýdlo MEJA bez palmového oleje

 

Výrazná letní vůně, palm-free.

Jednotlivé dávky představují 14 kusů, je tedy možné objednávat mýdla po násobcích čtrnácti, jiné požadavky je možné domluvit individuálně. Počítejte s tím, že zrání mýdel trvá cca 6 týdnů.

Objednávejte, prosím, prostřednictvím e-mailu info@meja.cz

 

Dostupnost Na objednávku
179 Kč / ks
   
Značka MEJA, s.r.o.
Kategorie MÝDLA BEZ PALMOVÉHO OLEJE
Záruka 1 rok od data výroby
 

Vůně, vlastnosti:

Výrazná bylinná vůně po kubébovém vavřínu, citronové trávě a ostré meduňce. Je to typicky letní, optimistická, velmi osvěžující a povzbudivá vůně. Této vůni je přizpůsoben i celkový vzhled mýdla, kde základní světle nažloutlá barva mýdla je doplněná zelenkavou a oranžovou barvou kvetoucích bylin a zlatavou barvou slunce. Ve všech případech se jedná o minerální pigmenty, které se vyskytují i v přírodě.

V základním složení mýdla jsou velmi kvalitní a pro pokožku cenné oleje. Převažuje pěstící olej olivový, doplněný velkým množstvím (skoro třetina mýdla) bambuckého másla a kakaového másla. O skvělou pěnu se stará kokosový olej a přídavek ricinového oleje.

 

Pleť:

Mýdlo doporučuji pro zralou pleť, od normální po mastnou.

 

Hmotnost:

při krájení 135 – 140 g, po dozrání cca 100 - 120 g podle množství odpařené vody (čím více vody se odpaří, tím je mýdlo tvrdší a odolnější - déle vám vydrží!)

 

Složení:

zmýdelněné tuky a oleje – olivový olej, kokosový olej, bambucké máslo, kakaové máslo, ricinový olej; esenciální oleje – litsea cubeba (vavřín kubébový), meduňka, lemonrgass; chlorid sodný (jedlá sůl); přírodní vitamin E; pigmenty – zelný minerální pigment, oranžová a zlatá slída (mica)

alergeny obsažené v esenciálních olejích – citral, limonen, linalool, geraniol

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.