• 1 z 7
 

CEDR A LEMONGRASS - Přírodní mýdlo MEJA s máslem karité

 

 

Přírodní ručně vyrobené mýdlo s uklidňující kořeněnou citrusovou vůní, s vysokým obsahem bambuckého másla.

Jednotlivé dávky představují 14 kusů, je tedy možné objednávat mýdla po násobcích čtrnácti, jiné požadavky je možné domluvit individuálně. Počítejte s tím, že zrání mýdel trvá cca 6 týdnů.

Objednávejte, prosím, prostřednictvím e-mailu info@meja.cz

 

Dostupnost Zvolte variantu Na objednávku Na objednávku
Varianta
169 Kč / ks 169 Kč / ks 169 Kč
   
Značka MEJA, s.r.o.
Kategorie MÝDLA S MÁSLEM KARITÉ
Záruka 1 rok od data výroby
 

Vůně, vlastnosti:

Mýdlo s uklidňující vůní dřevitou až bylinnou. Lemongrassový a pomerančový olej uvolňují od stresu a úzkostí a podporují koncentraci.

Při výrobě mýdel této řady často experimentuji s jejich vzhledem. Každé z nich je jiné. Jednou jsem barevnou část nastrouhala a po smíchání se základní světlou hmotou vrstvila barvy zvlášť, jindy jsem z nastrouhaných kousků vymodelovala kuličky, které jsem následně vkládala do základu. Další variantou bylo barevné desky nakrájet a kostičky porůznu vložit do základu. Vždy záleželo jen na mé momentální náladě a fantazii. Proto máte i vy na výběr několik variant, při stejném složení. Vyberte si tedy podle momentální nálady!

 

Pleť:

Doporučuji pro normální až mastnou i problematickou pleť.

 

Hmotnost:

při krájení 135 – 140 g, po dozrání cca 100 - 120 g podle množství odpařené vody (čím více vody se odpaří, tím je mýdlo tvrdší a odolnější - déle vám vydrží!)

 

Složení:

zmýdelněné tuky a oleje – kokosový olej, palmový olej, olivový olej, bambucké máslo, ricinový olej, kakaové máslo, mandlový olej; esenciální oleje – lemongrass, cedr, pomeranč, šalvěj; chlorid sodný (jedlá sůl); přírodní vitamin E; pigmenty – modrý, fialový a růžový ultramarin, bílá slída (mica)

alergeny obsažené v esenciálních olejích – limonen, linalool, citral, geraniol

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.