INDIVIDUÁLNÍ VÝROBA

Nabízím individuální zakázkovou výrobu mýdel, která ponesou Váš jedinečný podpis.

PRO KOHO JSOU URČENÁ?

Mýdla MEJA vyrobená na zakázku jsou určená především pro zákazníky, kteří potřebují drobný dárek nebo pozornost pro své zaměstnance, či obchodní partnery. Jedná se typicky o podnikové oslavy Vánoc, dárky u příležitosti oslav dne matek, výročí fungování podniku, drobnost pro stálé zákazníky.

Využít je můžete i v případě, že máte zájem zpestřit klientům pobyt ve Vašem penzionu o speciální, drobnou pozornost v podobě hotelového přírodního mýdla.

JAK TO FUNGUJE?

V podstatě máte dvě možnosti, jak své přání realizovat:

Jednodušší a rychlejší varianta.

  • Vyberete si z mé nabídky mýdlo, které Vás nejvíce zaujalo, líbí se Vám jeho vůně a barevné nebo designové zpracování. Receptury těchto mýdel prošly testováním Státního zdravotního úřadu v Praze a je možné je tedy dodávat na trh.
  • Kontaktujete mě a domluvíme se na podrobnostech, jako je počet a velikost výrobků, pravidelné nebo jednorázové dodání, konkrétní designové zpracování (složení zůstane zachované, ale vzhled může být do určité míry jiný), způsob balení, způsob značení (otisk Vašeho loga do mýdla).
  • Doba dodání se odvíjí od náročnosti a nutnosti vytvořit obal, razidlo s Vaším logem. Po dohodě o výsledné podobě, návrhu a realizaci razidla a obalu následuje vlastní výroba mýdla. Již vyrobené mýdlo zraje obvykle šest až osm týdnů a pak se balí.

Náročnější (a dražší) varianta.

  • Přejete si naprosto jedinečné mýdlo s konkrétním složením? Chcete touto cestou prezentovat produkty, které vyrábíte? Chcete mýdlo, které budete exkluzivně prodávat ve svém obchodě, nebo jej budete výhradně Vy distribuovat svým klientům?
  • Společně sestavíme recepturu a po dohodě projdeme procesem laboratorních a dermatologických zkoušek ve Státním zdravotním ústavu (trvá šest a více měsíců). Poté bude zvolené složení notifikováno v Evropském portálu - a je Vaše.
  • Cena certifikace se odvíjí od složení mýdla a tedy od náročnosti laboratorních zkoušek a pohybuje se zhruba od 6 do 9 tisíc korun. Doba dodání se řídí především vytížeností SZÚ.

PROČ ZROVNA MÝDLA?

  • mýdlo je jako firemní dárek netradiční
  • jeho složením a celkovým zpracováním (barvou, vzorem, otiskem loga) reprezentuje Vaši firmu
  • je určené k okamžité spotřebě - a tedy se doma nehromadí
  • vyjadřujete jím nejen osobní zájem o Vašeho zaměstnance nebo klienta, ale také vztah k řemeslné výrobě a výrobkům, které jsou šetrné k životnímu prostředí

 

Jako firemní prezentaci si mýdlo objednala firma AWD, s.r.o. (autorizovaný servis vozů SUBARU). Majitel se inspiroval Rustikálním mýdlem s limetou s lemongrassem. Protože k vozům Subaru tradičně patří modrá barva, zvolila jsem ji i ke zvýraznění tohoto mýdla - je obarvené modrým minerálním pigmentem a ultramarinem.

15 Subaru 3 vedle (modrobílé)

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.